Mesane Kontrol Egzersizi - PELPOWER - Kegel Egzersizi
pelpower pembe egzersiz aleti

Mesane Kontrol

GÜNDE SADECE 10 DAKİKA KULLANARAK Mesane Kontrolü Sağlayın

pelpower nasıl kullanılır

Pelpower Nedir ?PELPOWER MÜKEMMEL MESANE KONTROL VE KEGEL EGZERSİZ ASİSTANIDIR.

Pelpower, istenmeyen idrar kaçırmalarını engeller ve gece sık sık tuvalete gitme ihtiyaçını ortadan kaldırır. Çünkü mesanesini güçlendirmeye çalışanların üçte ikisi pelvik taban kasları yerine karın ya da uyluk kaslarını çalıştırmaktadır. PELPOWER direk olarak pelvik taban kaslarınızı çalıştırmanızı sağlar.

Kadınlarda Mesane Kontrolü

Hamilelikte ve sonrasında veya menopoz sonrası azalan östrojen seviyesi ile pelvik taban kaslarında meydana gelen zayıflıktan dolayı oluşan idrar kaçırmalarına engel olur.

Erkeklerde Mesane Kontrolü

İlerleyen yaş, enfeksiyon veya hormonel dengesilik sonucu gelişen sık tuvalete gitme ve/veya idrar kaçırmalarına engel olur.

Pelvik Taban Kası

Hem erkeklerde, hem kadınlarda pelvik taban kasının güçlenmesi ile genital organların bağlı olduğu kas gruplarının güçlenerek daha sağlıklı işlev görmesine yardımcı olmaktadır.

Pelpower Kegel Egzersizi
Kalan Süre
  • Gün
  • Saat
  • Dakika
  • Saniye
Şeffaf Kargo ile Gönderilmektedir.

Mesaneniz Kontrol Altında

Zor squat hareketleri ile çömelip kalkma hareketi yapmadan, dizinize ve sırtınıza yüklenmeden, yerde uzanıp köprü kurmadan, ısınma hareketleri yapmadan, evinizin rahatında yorulmadan ve terlemeden günde 10 dakika kullanmak yeterlidir.

Bu sayede pelvik taban kaslarınında çalışmasını sağlanacak, ileri yaşlarda veya hamilelik sonrası ortaya çıkan, mesane ve bağırsak kontrol fonksiyon bozulması sonucu yaşanan, idrar ve dışkı kaçırma sorunu engellenecektir.

Ayrıca hem kadınlar hem erkeklerde, pelvik taban kaslarının gelişmesi ve güçlendirilmesi seksüel fonksiyonlar için de çok önemlidir.

Kullanım Sonrası SonuçlarGünde Sadece 10 Dakika

Önce-Sonra
Pelpower kalça sıkılaştırma
Günde Sadece 10 dk.
Mesaneye Etkisi
Önce-Sonra
Pelpower basen eritme
Günde Sadece 10 dk.
Basenlere Etkisi

Doktorların TavsiyesiKegel Egzersizi

Kullanıcı YorumlarıPelpower kullanıcılarının yorumlarını mutlaka okuyun.

PELPOWER WOODSMAN FITNESS Adres: Ermenek Mah. Büklüm Sok. No:6A/A Muratpaşa/Antalya Tic. Sicil No: 07/130805 Tel:+90 242 606 11 59 E-mail:info@pelpower.com